Антохіна Людмила Олександрівна

Заступник директора з НВР (наукова робота та безпека життєдіяльності)

Контактний телефон - (044) 550-51-44

Графік прийому - вівторок з 14.00 до 17.00

Звання, категорія - учитель вищої категорії, педагогічне звання «Старший учитель»

Професійний та науковий інтерес:

(Тематика наукових досліджень, участь у міжнародних, Всеукраїнських заходах)

• Створення розвивального освітнього простору, як чинника розвитку надпредметних та спеціально-предметних компетентностей в учнів. Розвиток творчої самостійності учнів та професійної компетентності вчителя щодо побудови розвивального освітнього середовища у навчальному закладі.
  • Участь у Всеукраїнському експериментальному дослідженні «Дидактико-методична система розвитку дитячої творчості у межах навчально-виховного процесу дошкільного та загальноосвітнього навчального закладу».
  • Впровадження сучасних педагогічних технологій для створення умов для розкриття і реалізації таланту та здібностей кожного учня.
  • Виробленя системи пошуку, виявлення та робота з обдарованими дітьми. Розвиток обдарованості учнів в умовах особистісно – орієнтованого навчання та виховання.
  • Демократизація шкільного врядування та активізацію участі молоді у житті школи. Участь у семінарах-тренінгах «Демократичне врядування у школі» в рамках Спільного проекту Ради Європи, Міністерства освіти і науки України і Європейського Центру Вергеланда (Норвегія) за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії.