6-А клас Горбенко О.А. Німецька мова Понеділок/Середа/П’ятниця 06.04.2020/08.04.2020 / 10.04.2020

6-А клас                                                                          Горбенко О.А. Німецька мова

Понеділок/Середа/П’ятниця 06.04.2020/08.04.2020 / 10.04.2020

06.04.2020

Шкільний гурток для любителів тварин

Робота за словником Worterheft, Lektion 11 – Unsere Tier-AG. Повторення назв тварин з опорою на подані  ілюстрації.

Виконання вправи 8А, стр. 112 у підручнику КВ. Назви тварин-домашніх улюбленців.

Прочитати текст – вправа 8б, стр. 112 про шкільний гурток для любителів тварин.

Виконати вправу С, стр. 112 – написати завдання дітей, які є учасниками гуртка. Використати довідку, подану справа.

Переглянути навчальне відео на тему за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=L5Ktb_Po-m0

Повторювати назви тваринок за диктором.

Ubungsbuch Впр. 9-11, стр. 89

Робота за підручником КВ, с. 113:  Прослухати аудіо Впр. 10а, б, стр. 113  на тему за посиланням www.klett-sprachen.de/deutswchprofis-online

та заповнити таблицюб вправа 8с, стр. 113 на основі прослуханого аудіо

08.04.2020

Тема 11 – Світ, що нас оточує. Тварини і континенти. Домашні улюбленці. Опис домашнього улюбленця.

Шкільний гурток для любителів тварин

Дієслово fressen – їсти (вживається лише щодо тварин). Дієслово неправильне, у 2 та 3 особах однини тепер. часу змінює кореневу голосну на «і».

Робота за підручником КВ, с. 113: вчимося описувати тваринку-домашнього улюбленця, називаючи частини тіла тваринки та зазначаючи її масть. Робота за схемою.

Виконати Впр. 11, стр. 113 у KB: розглянути подані фото, прочитати назви частин тіла. Який собачка тобі більше подобається? Welcher Hund gefällt dir am besten?

Прослухати аудіо до вправи 11б, стр. 113 КВ, звукова доріжка №36 за посиланням

www.klett-sprachen.de/deutswchprofis-online

та заповнити пропуски у реченнях вправа 11с, стр. 113 на основі прослуханого аудіо

Ubungsbuch Впр. 12-13, стр. 90

У вправі 6 скласти і записати речення у робочих зошит.

Переглянути пізнавальне відео за посиланням у YouTube, повторити назви тварин за диктором.

За посиланням:

10.04.2020

Увага!

Урок у форматі аудіо/відео конференції Zoom. Запрошення і посилання на конференцію надійде тим, хто надав свої електронні адреси

Тема 11 – Світ, що нас оточує. Тварини і континенти. Домашні улюбленці.

Розрізняємо тварин за безпечністю для людини. Небезпечні звірі gefährliche Tiere

Повторення модальних дієслів і особливостей їх вживання

Робота за словником Worterheft, Lektion 11 – Unsere Tier-AG. Заповнити словник, записавши назви тварин з опорою на подані  ілюстрації, стр. 40 – 42.

Виконати вправи 3-6, стр. 111.

Повторення особливостей вживання та дієвідмінювання модальних дієслів.

Прослухати аудіо до Впр. 7 підручника КВ стр. 111 за посиланням на початку підручника, просканувавши поданий QR-код (посилання www.klett-sprachen.de/deutschprofis-online)

Ubungsbuch  - Впр.14-16, стр. 91

Повторити модальні дієслова, їх дієвідмінювання у теперішньому часі однини та множини (за конспектом у словнику)

Переглянути навчально-пізнавальне відео  - пісню у стилі реп за посиланням у YouTube, прочитати реп за титрами під відео за виконавцем, за посиланням:

6-А клас Горбенко О.А. Німецька мова Понеділок/Середа/П’ятниця 30.03.2020/01.04.2020 / 03.04.2020

6-А клас                                                                      Горбенко О.А. Німецька мова

Понеділок/Середа/П’ятниця 30.03.2020/01.04.2020 / 03.04.2020

30.03.2020

Тема 11 – Світ, що нас оточує. Тварини і континенти. Домашні улюбленці.

Робота за словником Worterheft, Lektion 11 – заповнити словник, записавши назви континентів та тварин з опорою на подані  ілюстрації. Заповнити сторінки  - стр. 38-40, до розділу Unsere Tier-AG.

Робота за підручником КВ, с. 109:  Прослухати аудіо Впр. 1, стр. 109 на тему за посиланням www.klett-sprachen.de/deutswchprofis-online

Ubungsbuch Впр. 1-3, стр. 86

Повторити модальне дієслово können – могти, уміти щось робити, повторити його за підручником КВ, с. 107 або за словником, дієвідмінювання по особах однини та множини

Переглянути пізнавальне відео Tiere fur Kinder за посиланням у YouTube, повторити назви тварин за диктором

Тема 11 – Світ, що нас оточує. Тварини і континенти. Домашні улюбленці.

Повторення питальних слів: Який? – Welcher?

Яка? Welche?

Яке? Welches?

Зворот з модальним дієсловом können

Робота за підручником КВ, с. 110: систематизуємо інформацію про тварин за схемою: де живе, колір, зріст або довжина тіла, вага, корм (що їсть). Уважно прочитати 6 блоків про тварин уголос.

Виконати Впр. 2, стр. 110 у KB: із вищеподаних блоків або довільно обрати дику тварину і описати її за схемою. Спочатку виконати усно,а потім письмово, записавши розповідь у зошит. Використати опорні фрази, подані справа. вирази з довідки

Ubungsbuch Впр. 4-6, стр. 87

У вправі 6 скласти і записати речення у робочих зошит.

За посиланням:

Увага!

Повторення модальних дієслів і особливостей їх вживання

Виконати вправи 3-6, стр. 111.

Повторення особливостей вживання та дієвідмінювання модальних дієслів.

Ubungsbuch  - Впр.6-8, стр. 88ю

Повторити слова і вирази за словником, підготуватися до диктанту.

6-А клас | Німецька мова

П’ятниця / Понеділок/Середа/П’ятниця 13.03.2020/16.03.2020 / 18.03/2010 / 20.03.2020

Тема 10 - Свята, день народження – Що мені подобається?

Зворот Was gefallt dir? – Що тобі подобається?

Робота за підручником КВ, с. 104 (правило вживання особових займенників у давальному відмінку); виконати вправи12 - 14, стр. 104

Прослухати аудіо Впр. 15, стр. 105 на тему за посиланням www.klett-sprachen.de/deutswchprofis-online

Ubungsbuch Впр. 12-14, стр. 82

Додатково пройти онлайн-тестування на цю тему, виконавши онлайн-вправи 1-3 за посиланням