7-Б клас Горбенко О.А. Німецька мова 31.03.2020, 01.04.2020, 03.04.2020

7-Б клас                                                                       Горбенко О.А. Німецька мова

31.03.2020, 01.04.2020, 03.04.2020

31.03.2020

Опрацювання нових слів та виразів

Складнопідрядні речення зі сполучником  Wenn – повторення та продовження

Робота за словником у робочому зошиті AB, с. 45 на стр. 125-126. Завдання: прочитати усі слова та вирази, записати їх та їх  значення у словники.

Робота за підручником LB, стр. 40: розглянути подані ілюстрації та зразки вживання злиття артикля та прийменника, що подані під фото.

Виконати впр. 1, стр. 40: скласти і записати складнопідрядні речення, використовуючи підказки у таблиці. Потрібно використати також слова зі словника  на стр. 45 AB

Arbeitsbuch Впр. 1, стр. 40

Вивчити слова і вирази Arbeitsbuch стр. 45 – перша колонка (дієслова)

Переглянути пізнавальне відео на тему, як планувати подорож, на Youtube

Опрацювання нових слів та виразів

Складнопідрядні речення зі сполучником  Wenn – повторення та продовження

Робота за підручником LB, стр. 41: прочитання тексту на тему подорожі до австрійського міста Зальцбург, міста, де народився знаменитий композитор Моцарт.

Виконати завдання 2b,стр. 41 – прочитати подані речення та визначити, які із них підходять за змістом до якого із розділів прочитаного тексту, зробивши відповідні буквені позначки у таблиці

Arbeitsbuch Впр. 2,3, стр. 41

Речення у впр. 3 записати у робочий зошит.

Словник Arbeitsbuch стр. 45 – вивчити 2 колонки слів

Переглянути пізнавальне відео на тему, як планувати подорож, на Youtube

Lektion 5/Урок 5 – Подорож. Транспорт. Цікаві місця моєї країни та інших країн.

Запитання Wem gehört/gehören…? – Кому належить/належать…? – У відповіді особу потрібно вживати у давальному відмінку. Der Ball gehört dem/meinem Vater.

Складнопідрядні речення зі сполучником  Wenn –

Робота за підручником LB, стр. 42: переглянути нижчеподані фото предметів і побудувати речення про те, кому вони належать, за зразком: Das ist ein Wohnmobil. Es gehort der Familie Baumann.

Записати у зошит шість ситуацій на свій вибір і підкреслити іменник у давальному відмінку.

Arbeitsbuch стр. 42, впр. 4 – записати речення у зошиті за нижчеподаним зразком.

Виконане завдання сфотографувати і надіслати на перевірку на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

7-Б клас | Німецька мова

7-Б клас                                                                          Горбенко О.А. Німецька мова

14.03.2020, 18.03.2020, 19.03.2020, 21.03.2020

14.03.2020

Lektion 4/Урок 4 – Здоров‘я. Харчування – Що впливає на здоров’я людей та дітей?

Складнопідрядні речення зі сполучником  Wenn - повторення

Робота за підручником LВ, с. 38 Satzmodelle (два правила утворення складнопідрядних речень із ро зташуванням підрядного перед та після головного); виконати вправу 9, 10, стр. 38

Прочитати текст Was Kinder krank macht у підручнику Lehrbuch, стр. 37 виконати вправу 8б, стр. 37

Arbeitsbuch Впр. 8, 9a, b, стр. 35, 36

Повторити слова і вирази Arbeitsbuch стр. 37

Lektion 4/Урок 4 – Здоров‘я. Харчування – Як впливають почуття і емоції на здоров’я людей та дітей?

Повторення слів на позначення емоцій, почуттів, відчуттів

Робота за підручником Повторення модального дієслова durfen. Прочитати речення, де вжито модальне дієслово у всіх особах,  стр. 39.

Робота зі словами і виразами: Виконати завдання W1,стр. 37, завдання W2,стр. 37,KB стр. 105 у зошиті

Arbeitsbuch Впр. W3, W4, стр. 38

19.03.2020

Lektion 4/Урок 4 – Здоров‘я. Харчування – Повторення теми. Узагальнення лексичного й грамматичного матеріалу. Розвиток навичок письма

Робота за робочим зошитом Arbeitsbuch , стр. 39. Написання повідомлення на тему Wenn ich krank bin / Коли я хворий за опорними словами і виразами, поданими вгорі та зліва.  Роботу виконуємо олівцями для можливості внесення коректив.

Повторити слова і вирази Arbeitsbuch стр. 37

Повторити усі питальні слова.

Повторити всі модальні дієслова.

21.03.2020

Lektion 4/Урок 4  – Тематичний контроль

Завдання буде надіслано через viber классного керівника або викладено за окремим посиланням тут

Повторити тему – слова, вирази, модальні дієслова,  простий минулий час Prateritum, розмовний минулий час Perfekt