• A-
  • A
  • A+

Розклад роботи гуртків НВК №209 «Сузір’я» 2019-20 н.р.

назва гуртка

дні занять/

класи

години

№ каб.

ПІБ керівника

 

Науковий напрямок

 

«Економічні перспективи»

п’ятниця

10-11 класи

15.30-17.00

33

Залюбовська

Світлана Сергіївна

«Логічними стежками математики»

вівторок

7-8 класи

15.15-16.00

47

Змійова

Тетяна Вікторівна

«За лаштунками шкільної математики»

вівторок

9 клас

15.15-16.00

42

Кудрявцев

Андрій Петрович

середа

10 клас

«Знавці права»

середа

 9-11 класи

15.15-16.45

41

Ятковська

Раїса Миколаївна

«Скарби української мови»

середа,

п’ятниця

9 класи

15.15-16.00

37

Шуляк

Тетяна Миколаївна

Технічний напрямок

«Офісні технології»

четвер

6-11 класи

15.15-16.00

22

Янчук

Тетяна Володимирівна

«Комп’ютерна графіка»

середа

6-11 класи

«Основи програмування  Scratch»

середа, п’ятниця

 2 класи

13.20-14.10

28

Кузнєцова

Оксана Анатоліївна

«Робототехніка»

середа

7-11 класи

15.15-16.45

21

Остапенко

Олена Вікторівна

 

Естетичний напрямок

 

«Я досдідник»

вівторок, четвер

5-6 класи

15.15-16.45

48

Твердохліб

Марина Григорівна

 «Декоративні фантазії»

вівторок,

четвер

5-6 класи

15.15-16.45

43

Твердохліб

Олена Вікторівна

Театральна

 «АРТ-СТУДІЯ Сузір’я»

четвер

 2-4 класи

14.20-15.05

АЗ

Рибалко

Наталія Володимирівна

 

Спортивний напрямок

 

«Грація»

(фізична культура)

старша група (9-11 класи):

Рибалко

Наталія Володимирівна

понеділок

середа,

п’ятниця

15.30-17.10

17.20-18.05

15.30-17.10

17.20-19.00

актова

зала;

каб.25;

рекреація

середня група (7-8 клас):

вівторок,

четвер

15.30-17.10

17.20-18.05

актова зала

Хореографічна студія «Сузір’ячко»

 (фізична культура)

понеділок, середа

2-4 класи;

вівторок

1 класи

15.00 -16.30

25

Пухальська - Штрігель

Олена Аркадіївна

Хореографічна студія  «Лілея» (фізична культура)

вівторок, четвер

15.15-16.45

25

Колесников

Олексій Андрійович

«Чарівний вальс»

 (фізична культура)

середа

15.15-16.45

АЗ

Колесников

 Олексій Андрійович

«Гамбіт» (фізична культура)

вівторок,

п’ятниця

15.00-17.00

СУ

Редькін

Андрій Олександрович

Вокально-хореографічна студія «Ассоль»

вівторок, четвер

14.20-16.00

31

Мартиненко

В’ячеслав Віталійович

Розклад роботи гуртків НВК №209 «Сузір’я» 2019-20н.р.

(за кошти батьків)

 

 

назва гуртка

 

дні занять

 

години

 

№ каб.

 

ПІБ керівника

Спортивний напрямок

Спортивно-оздоровчий клуб «БУСІ-ДО»

понеділок

середа, п’ятниця

18.00 - 20.00

МСЗ

Яковлев

 Ігор Юрійович

Клуб спортивного та бального танцю «Фенікс»

понеділок-

п’ятниця

15.15 - 20.00

ВСЗ

Чапни

Ольга Антонівна

Науковий напрямок

«Ismart»

(Британська мовна школа)

понеділок-п’ятниця

15.00-19.00

36

Форись

Наталія Миколаївна

Директор                               Олена ЛІФІНЦЕВА

 

Контакти

02087 | Київ | вул.Березнякiвська 32
Телефони: 044 362-71-50

                   044 362-71-52
                   044 362-71-54
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ми на карті

icon