• A-
  • A
  • A+

Єдиний цар і владика сцени - талановитий артист

К. Станіславський

        Арт-студія НВК № 209 «Сузір’я» з прем’єрною виставою «Як важливо бути серйозним» виборола І місце в номінації «Юнацький театр» на ІІ-му фестивалі українського аматорського театру «День Театру», який проходив 12-14 травня у м. Києві. Своєю виставою студійці відкрили другий день фестивалю на сцені Київського академічного Молодого театру.

86

          В цьому фестивалі Арт-студія НВК № 209 «Сузір’я»  бере участь вже вдруге: на І-му фестивалі українського аматорського театру в 2017 році за виставу «Біда від ніжного серця» студія отримала приз народного голосування та посіла ІІ місце у номінації «Юнацький театр».

       Професійне журі відмітило рівень акторської майстерності студійців, пластичність та органічність гри на сцені, матеріал для постановки був дуже складний, проте юні актори змогли передати всі почуття героїв.

         В цьому році  фестиваль зібрав 85 аматорських театрів та 1200 акторів з 35 міст України. Це найбільший фестиваль аматорського театру в Україні, який проходив за підтримки Національної спілки театральних діячів Україні та Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради.

        Директор НВК № 209 «Сузір’я» Олена Анатоліївна Ліфінцева привітала студійців з перемогою: «Нам є ким пишатися! НВК №209 «Сузір’я» - це сузір’я талановитих, яскравих, непересічних особистостей! Шануймося!»


Поділитися новиною

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти

02087 | Київ | вул.Березнякiвська 32
Телефони: 044 362-71-50

                   044 362-71-52
                   044 362-71-54
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ми на карті

icon