«Школа безпеки – школа життя»

42523070 1086236271557259 7634769268785020928 n

Як же хочеться усім нам, дорослим, уберегти своїх дітей від неприємностей, захистити від небезпеки, яка очікує на них - недосвідчених, необачних та довірливих - на кожному кроці. Але чи можливо щохвилини бути поруч? Звичайно, ні… Вихід один – навчити дітей правил безпечної поведінки, сформувати у них відповідні навички, щоб вони могли почуватися безпечно, дати дитині впевненість і знання про те, як допомогти собі і як швидко отримати допомогу від оточуючих, щоб вона не розгубилася в такому випадку. Саме тому з 10 по 16 вересня 2018 року у НВК № 209 «Сузір’я» м. Києва під гаслом «Школа безпеки – школа життя» змістовно та цікаво пройшов «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності».
Робота була комплексною та різноплановою, діти прослухали бесіди та переглянули фільми і мультфільми, були учасниками конкурсів малюнків та презентацій, гри-квесту та жартівливої гри-вікторини, де вони проявили кмітливість і винахідливість, гри-змагання «Кращий рятувальник». Команди - учасники подолали всі перешкоди і вправно та швидко виконали завдання на станціях «Влуч в ціль», «Візьми з собою найважливіше!», а також закріпили набуті знання на практиці, ставши учасниками майстер-класів з надання першої долікарьскої допомоги. Як правильно накласти пов'язку, джгут та надати допомогу потерпілому в разі втрати ним свідомості – на ці та інші запитання учнів кваліфіковано відповідала медична сестра нашого освітнього закладу Мащук Ганна Миколаївна.