46485289 1120478164799736 8121279271172833280 n

Дорогі друзі!

Сьогодні наша школа святкує своє 45-річчя. Це свято нас об’єднало і надихнуло, створило особливу атмосферу – атмосферу творчості і позитиву, піднесення і доброти, бажання креативити, дивувати і дивуватися, дізнаватися, доводити, перемагати, згадувати, сподіватися, переконуватися і переконувати, спілкуватися, ділитися, радіти, вірити.

Наша школа – це унікальний освітній заклад, що має свою історію, свої традиції, свій неповторний профіль, свою освітню траєкторію, свою філософію і покликання. Вчимося радісно, навчаєм переможно!!! Школа наша – школа прекрасного минулого і цікавого майбутнього. В ній навчається 976 учнів і працює 98 вчителів і 29 технічних працівників. Ми всі різні, але нас об’єднала любов до школи і нестримне бажання змінювати її на краще!!! Адже школа – це не стіни, а насамперед – дух, характер, пам’ять, традиції і наступність поколінь.

Тому сьогодні щиро вітаю зі святом УСІХ, чиє життя пов’язане зі школою, і дякую щиросердно тим,

• хто стояв біля витоків і створював цю школу – учителям, учням, працівникам, що працювали і вчилися в ній у різні роки від дня заснування;
  • тим, хто розбудовував її і працював на її ім’я і авторитет;
  • своїм колегам-вчителям за їх талант, небайдужість, відданість професії і любов до дітей, щоденну працю, життєвий оптимізм, мудрість, натхнення, творчість, терпіння, мужність і непохитну віру, прагнення до змін та досконалості, принципову життєву позицію та стійкість. Вами написані золоті сторінки історії школи!!!
  • Технічним працівникам, що створюють для нас комфортні і безпечні умови, роблять нашу школу затишною і ошатною!
  • Учням школи – за ваші щирі посмішки і ніжні серця, креативні ідеї, добрі справи, успіхи у навчанні, вміння дружити, любити, допомагати, розуміти, підтримувати, перемагати. У кожному з вас – сонце!!!  З вами ми відкриваємо в собі щось нове. Змінюючись, ви змінюєте нас. Це ви примножуєте славу своєї школи і відстоюєте її добре ім’я!
  • Батькам – за вірність і підтримку, розуміння і допомогу, надійність і щирість, партнерство і повагу, довіру і небайдужість.
  • Випускникам різних поколінь – за пам’ять і любов, повагу і відданість надійність і дружбу, за те, що гордо несете ім’я «випускник 209-ої»!
  • Міській, районній владі, районному управлінню освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації в особі начальника управління Іваніні Наталії Василівні за підтримку і допомогу, довіру і розуміння, позитив і оптимізм, що надихає і дає впевненість!

Тож, нехай наша школа завжди буде теплою, щирою, доброю, сучасною, успішною, переможною, інноваційною, затишною, кольоровою, цікавою!! Нехай завжди панує у ній дух людяності і доброти, щирості і милосердя, хай живуть у ній культ знань і взаємної поваги та довіри. Нехай назавжди залишається вона домівкою поколінь, бо школа – це навіки!!!

Бажаю тобі, наша школо, невпинного руху вперед, нових звершень, перемог, процвітання,  позитивних змін, зміцнення, сміливого, гордого лету і щасливого сьогодення та майбуття!!! Люблю тебе!!!