IMG 73a89c1f3853cc35d35b8e51929f273e V

Знати, щоб передбачити.

Передбачити, щоб діяти.

Саме під таким гаслом 17 квітня 2019 року в НВК № 209 «Сузір’я» пройшов День Цивільного захисту та комплексне об'єктове тренування з теми «Пожежна безпека в освітньому закладі».

Програма Дня була цікавою й насиченою. Для учнів було проведено різнопланові заходи, серед яких:

• радіолінійку «Правила безпеки – правила життя»;
  • єдиний урок Цивільного захисту «Безпека людини – добробут України!»
  • квест «Знання, що збережуть життя»;
  • відпрацювання нормативів ЦЗ, практичні заняття з надання домедичної допомоги постраждалим, тренування з використання індивідуальних засобів захисту.

Особливістю Дня стали   тренінги «Уроки безпеки», які провели з учнями  5-7 -их та 8-11-их класів представники національно- патріотичної організації «Юнацький Корпус». І, звичайно, найочікуванішим заходом були об’єктові тренування з евакуації учнів та персоналу школи у випадку найбільш ймовірної надзвичайної події – пожежі за сигналом «Увага всім!».

Усі учасники заходів, приурочених до Дня цивільного захисту, отримали практичний досвід та яскраві враження і переконані, що …

День Цивільного захисту в школі – завжди корисно та цікаво!