Сьогодні музика лунає в школі
І тоне в квітах урочистий зал.
В очах у кожного і радість і надія
В нас – випускний шкільний останній бал!

65638487 1272826766231541 3205134252471484416 n

Здається, що тільки вчора пролунав останній дзвоник, позаду - напружена пора складання ЗНО і ось - випускний вечір, присвячений врученню свідоцтв про повну загальну освіту, до якого одинадцять років, як по східцях, довелося підійматися нашим випускникам.

Одинадцять шкільних років... Як непомітно вони промайнули! І ось настала ця мить — мить прощання зі школою. Попереду незвідана даль. Позаду – різні дороги, протоптана стежка у шкільному дворі, незрадлива мамина усмішка, тепле учительське слово. У минулому залишилися звуки останнього дзвоника, перші літери на дошці, пронизуючі дзвінки, які дорожчі за всі теореми на світі, знайомі, звичні голоси вчителів.

Одинадцять років вели учнів по життю Вчителі, так саме Вчителі з великої літери. "Вчитель - сіяч, що засіває добром ниву", - так сказав про невтомного сіяча доброго, розумного й вічного видатний педагог Олекса Духнович. Сказав багато років тому, але плин часу невладний над мудрістю та життєвістю думки, бо невтомно і щедро засівають освітянську ниву педагоги нашого НВК №209 “Сузір'я”. Вони розуміють, що все, до чого пригорнулося дитяче серце на зорі життя - добро, справедливість, совість, честь,- залишиться у ньому назавжди.

Бажаємо нашим випускникам пам’ятати, що вже взавтра перед ними постане відповідальний вибір, і кожен з них повинен обрати власну стежину. Тож робіть цей вибір, мужньо і впевнено оберіть свою Долю і завжди пам’ятайте, що тільки сама людина є творцем власного щастя. Усміхайтеся сьогодні, веселіться від душі, жміть один одному руки, говоріть хороші слова, загадуйте бажання, вони обов’язково збудуться, якщо ви повірите в них і будете трудитись.

Щасливої дороги у самостійне та доросле життя, наші дорогі випускники!