Інженерний тиждень. Точка відліку.

SDC14589 min

А як ви провели ці вихідні? Ми, учні 9-10-их класів та вчителі,- цікаво, захоплююче, корисно, адже мали змогу відвідати презентацію «Інженерного тижня» у форматі STEM - фестивалю, який проходив у бібліотеці КПІ!

Аналогічні «Інженерні тижні» проводяться в школах США, Великої Британії та Ірландії. STEM-освіта є потужною складовою освітніх програм багатьох країн. Ми горді та щасливі, що Україна долучилася до цього руху. Метою проєкту є популяризація інженерної освіти. Ми побували на тематичних лекціях спікерів відомих компаній, ознайомилися з цікавими розробками студентів КПІ, а на профільних воркшопах майстрували різноманітні механізми, створювали магнітні картини, столярні вироби тощо разом із волонтерами КПІ.

Ми долучаємося до цього неймовірного руху, головні події якого відбудуться у НВК № 209 «Сузір’я»  з 13 по19 січня 2020 року.