Всеукраїнська школа онлайн

1544774912 1510208154 5704331 2

Шановні батьки та учні,

1. Щоб провести час з користю Promethteus пропонує вчителям, батькам та школярам більш ніж 100 безкоштовних он-лайн курсів (http://prometheus.org.ua/courses-catalog/)

2. З 16 березня 2020 року телеканалом ТРК "Київ" 2 години ефірного часу буде відведено для проведення телеуроків: 4 телеуроки по 30 хв. з різних предметів спрямовано першочергово для учнів випускних 9-х та 11-х класів.

3. ІППО створено каталог електронних освітніх ресурсів для учнів та вчителів urok.ippo.kubg.edu.ua

4. Для учнів 5-11 класів на сайті kievoit.ippo.kubg.edu.ua розміщенно уроки з інформатики.

5. Сайт "Столичний центр відкритої освіти" vo.ippo.kubg.edu.ua - відкриті електронні освітні ресурси для навчання.

6. Офіційний сайт Управління освіти Дніпровського району http://www.uosvitydnr.gov.ua/index.php?w=section&cat=13&id=3999

6 квітня 2020 року, на YouTube-каналі МОН, а також ще на 15 телеканалах та медіаресурсах о 10:00 розпочнеться трансляція уроків для учнів 5-11 класів на карантині.

На YouTube-каналі МОН можна переглянути уроки абсолютно для кожного класу. Публікуватимуться вони за розкладом – один за одним, щоб можна було краще структурувати заняття. Під кожним відео учень також може знайти рекомендоване домашнє завдання на закріплення теми.

Кожен охочий може також завантажити розклад з темами на весь тиждень: 5 клас6 клас7 клас8 клас9 клас10 клас11 клас.

Для учнів, що мають проблеми з підключенням до Інтернету, всі уроки також транслюватимуться українськими телеканалами. Так, за класами закріплено такі телеканали:

Можливість долучитися до трансляції відеоуроків відкрита для всіх українських телеканалів. Так, завдяки цьому вже після анонсування уроків до трансляції долучилися 5 канал, що транслюватиме 7 клас, та медіаресурс MEGOGO, що розмістить у себе  абсолютно всі уроки. Окрім цього, сервіс онлайн-телебачення Київстар ТВ зробив відкритим доступ до всіх телеканалів, які транслюватимуть уроки.

Нагадуємо, що уроки проходитимуть щодня, з понеділка по п’ятницю, щонайменше до кінця карантину. Кожного дня вони починатимуться о 10:00.

Транслюватимуться уроки з: української мови, української літератури,
історії України, всесвітньої історії, англійської мови, фізики, алгебри, геометрії, географії, хімії та біології.

Зйомки уроків відбуваються у Новопечерській школі м. Києва.
У відеозаняттях беруть участь українські зірки: ведучі, музиканти, актори, спортсмени тощо. Вони відповідають на запитання, вирішують задачі та проводять досліди разом з учителями.

Проєкт став можливим завдяки спільним зусиллям Офісу Президента України, Міністерства освіти і науки України, Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, громадської спілки «Освіторія», а також 40 небайдужих педагогів, що зголосилися стати вчителями для усієї країни.

Організатори закликають батьків завантажити розклад уроків та заохочувати дітей навчатись. Залишаємось вдома! Вчимось вдома!